Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
  • info@proxxon.in.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Поради майстру

Які інструменти потрібні для моделюванняЯкі інструменти потрібні для моделювання

Щоб працювати зі складними наборами, створювати натуралістичні моделі, необхідні професійні інструменти. З їх допомогою можна створювати справжні шедеври. 

розділ: верстати 1149
читати статтю
Токарные и фрезерные станкиТокарные и фрезерные станки

Токарний верстат - верстат для обробки різанням (гострінням) заготовок з металів і ін. матеріалів у вигляді тіл обертання. На токарних верстатах виконують обточування і розточування циліндричних, конічних і фасонних поверхонь, нарізування різьблення, підрізування і обробку торців, свердління, зенкування і розгортання отворів і т. д.

розділ: верстати 1906
читати статтю
Станок для заточування сверделСтанок для заточування свердел

Заточний станок - верстат для заточування і переточки металорізального інструменту. Заточний станок з кругом тарільчатої ​​форми.

розділ: верстати 1737
читати статтю
Координатний стілКоординатний стіл

Координатний стіл - промислова установка, комплекс обладнання, призначений для переміщення по заданій траєкторії робочого механізму верстата або позиціонування оброблюваної деталі.

розділ: обладнання 2893
читати статтю
Новинки 2012 на PROXXON (Німеччина)Новинки 2012 на PROXXON (Німеччина)

Згідно з опублікованими недавно даними, один з найбільших в світі виробників професійних мікроелектроінструментів PROXXON, який використовує найсучасніші технології, вийшли в світ довгоочікувані новинки.

розділ: обновлення 1285
читати статтю

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх