Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
  • info@proxxon.in.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Про фірму

Proxxon виготовляє пристрої МІКРОМОТ вже кілька десятків років. Високоякісні електронні прецизійні інструменти для виробників моделей, компаній точного машинобудування, виробників прес-форм, виробників інструментів, оптиків, ювелірів, годинникарів та багатьох інших областей.

Усі інструменти для професійної роботи. Точний, малошумний та без вібрацій. Для використання протягом кількох годин. Якість, яку можна побачити та відчути. Для людей, близьких до техніки.

Серійне виробництво ручних електроінструментів у Wecker (Люксембург).

proxxon

Компанія PROXXON, що випускає понад 50 ручних та стаціонарних пристроїв, є світовим лідером з виробництва тонких електроінструментів.

Наш магазин є офіційним дилером Proxxon. Прямі поставки покупцю безпосередньо зі складу дозволяють придбати товар за низькою ціною, як в роздріб, так і оптом. Товар йде до покупця безпосередньо зі складу.

Інтернет-магазин Proxxon.in.ua – це офіційний інтернет-магазин інструменту та оснащення в Україні, в якому представлена ​​ТІЛЬКИ оригінальна продукція всесвітньо відомого бренду Proxxon. У нас лише оригінальна продукція. Ми гарантуємо якість і справжність товарів, що купуються, і маємо всі необхідні документи, що підтверджують оригінальність товару.

Купуючи у нас, Ви захищені від покупки контрафактної продукції і підробок. Ми дорожимо своєю репутацією, а також довірою, повагою клієнтів.

З нами легко і приємно. Proxxon.in.ua - для тих, хто цінує час і якість!

«В цьому світі немає майже нічого, чого б людина не могла зробити трохи гіршим і дешевшим; і люди, для яких важлива тільки ціна, стають заслуженою здобиччю таких виробників.

Нерозумно платити надто багато, але ще гірше платити надто мало. Коли ви платите надто багато, ви втрачаєте трохи грошей, і все. Коли ви платите надто мало, ви іноді втрачаєте все, тому що річ, яку ви купили, неспроможна виконувати потрібну роботу.»

Джон Раскін (1819 – 1900), письменник і соціальний філософ

наверх