Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
  • info@proxxon.in.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Про фірму

Магазин proxxon in ua - дилер товарів proxxon, та не є сервісним центром, товари, які підлягають гарантійному ремонту в залежності від сервісної політики виробника, комплектуються офіційним гарантійним талоном представника заводу в Україні, в якому вказані контакти та зобов'язання. Постачання товару покупцю безпосередньо зі складу.

Proxxon виготовляє пристрої МІКРОМОТ вже кілька десятків років. Високоякісні електронні прецизійні інструменти для виробників моделей, компаній точного машинобудування, виробників прес-форм, виробників інструментів, оптиків, ювелірів, годинникарів та багатьох інших областей.

Усі інструменти для професійної роботи. Точний, малошумний та без вібрацій. Для використання протягом кількох годин. Якість, яку можна побачити та відчути. Для людей, близьких до техніки.

Серійне виробництво ручних електроінструментів у Wecker (Люксембург).

proxxon

Компанія PROXXON, що випускає понад 50 ручних та стаціонарних пристроїв, є світовим лідером з виробництва тонких електроінструментів.

«В цьому світі немає майже нічого, чого б людина не могла зробити трохи гіршим і дешевшим; і люди, для яких важлива тільки ціна, стають заслуженою здобиччю таких виробників.

Нерозумно платити надто багато, але ще гірше платити надто мало. Коли ви платите надто багато, ви втрачаєте трохи грошей, і все. Коли ви платите надто мало, ви іноді втрачаєте все, тому що річ, яку ви купили, неспроможна виконувати потрібну роботу.»

Джон Раскін (1819 – 1900), письменник і соціальний філософ

наверх