• info@proxxon.in.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Координатний стіл

Координатний стіл

Координатний стіл

PROXXON | 21.06.2018 2811

Координатний стіл - промислова установка, комплекс обладнання, призначений для переміщення по заданій траєкторії робочого механізму верстата або позиціонування оброблюваної деталі.

Будь-який координатний стіл призначений для точного координатного свердління. Координатний стіл КТ 70 оптимізований під свердлильну стійку для бормашин МВ 200, мікрофрезерного верстата MF 70, і свердлильного верстату ТВМ 220.

Стіл виготовляється з литого алюмінію і оснащений з'єднанням "ластівчин хвіст", яке дозволяє усунути можливість виникнення люфта.Коордінатний стіл КТ 70 має також стандартні фрезеровані канавки, рухливу лінійку і юстуючі відкалібровані маховики.

Для монтажу бормашин МВ 200 і дриля ТВМ 220 стіл комплектується спеціальним кріпленням. Рухома лінійка допомагає розміщення деталі. Юстуючі маховики мають калібрування, що забезпечує 1мм ходу за 1оборот маховика і ціну поділки = 0.05 мм.

Всі вироби PROXXON високотехнологічні, безвідмовні і довговічні. Завдяки своїм великим можливостям в застосуванні, високій якості і точності обробки матеріалів, інструмент PROXXON ідеально підходить для:

слюсарів - інструментальників, ювелірів, оптиків, художників, инжинерії в електроніці, моделістів, граверів, годинних майстрів, механіків по точній обробці матеріалів, столярів, реставраторів, манікюрниць.

Гарантійний термін експлуатації інструменту може досягати десяти років при його використанні в умовах промислового виробництва, а гарантія на технологічний брак і якість матеріалу становить чверть століття.

Щоб купити інструмент Україна, Вам необхідно всього лише відвідати наш сайт!

Інші статті розділу
«обладнання»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх