• info@proxxon.in.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Токарные и фрезерные станки

Токарные и фрезерные станки

Токарные и фрезерные станки

PROXXON | 21.06.2018 1906

Токарний верстат - верстат для обробки різанням (гострінням) заготовок з металів і ін. матеріалів у вигляді тіл обертання. На токарних верстатах виконують обточування і розточування циліндричних, конічних і фасонних поверхонь, нарізування різьблення, підрізування і обробку торців, свердління, зенкування і розгортання отворів і т. д. Заготівка отримує обертання від шпинделя, різець - ріжучий інструмент - переміщається разом з салазками супорта від ходового вала або ходового гвинта, які отримують обертання від механізму подачі.

Рекомендуємо звернути увагу на мікрофрезерні верстат MF 70 ідеальний верстат для тонкого і високоточного фрезерування металів (чавун, сталь, латунь, алюміній), пластиків або дерева. Висока швидкість обертання шпинделя дозволяє використовувати фрези найменших діаметрів. Базовий комплект включає в себе: фрезерну головку з опорною стійкою, координатний стіл, набір цанг 0.8-3.2 мм з затискачем, комплект затискачів, допоміжний інструмент. Сталий чавунне підставу, вертикальне регулювання, координатний стіл з литого під тиском алюмінію, з фрезерованими поверхнями і юстіруемимі маховиками.

Корпус з литого під тиском алюмінію. Збалансований багатополюсний спеціальний двигун. Висока швидкість обертання шпинделя дозволяє використовувати фрези найменших діаметрів. Затиск витратного інструменту здійснюється цанговим затискачем МІКРОМОТ зі сталевими загартованими трипелюстковими цангами (1.0 - 1.5 - 2.0 - 2.4 - 3.0 - 3.2 мм). Координатний стіл з Т-образними пазами стандарту МІКРОМОТ (12 х 6 х 5 мм). Рухома шкала опорної стійки полегшує позиціонування фрезерної головки. Юстуючі маховики (1 оборот = 1.0 мм, 1 розподіл = 0.05 мм).

Також користується популярністю міні верстат для токарної обробки дерева DB 250 Proxxon. При розробці цього токарного міні верстата по дереву особливу увагу було приділено, зокрема, його зовнішнім виглядом. Токарний міні верстат DB 250 відповідає найвищим вимогам естетики.

Однак гарний зовнішній вигляд міні верстата по дереву - далеко не єдиний аргумент для його придбання. Важливим елементом міні токарного верстата по дереву є приводний електродвигун з посиленим моментом обертання, який завдяки ефекту зворотного зв'язку забезпечує регулювання автоматичної подачі при навантаженні.

Термін служби приводу - понад 1000 робочих годин. При сучасній, без прослизання, зубчато-пасової передачі, він працює безвідмовно. При мінімальній швидкості обертання шпинделя токарного верстата (1000 об/хв) можна обточувати і заготовки неправильної форми. При обробці невеликих за розміром і правильних за формою заготовок швидкість обертання верстата можна підвищити до 5000 об/хв.

Інші статті розділу
«верстати»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх