Блок управління Unit CU 4 Proxxon 24900
Очікується
- 5
- 2
Для роботи на токарних і фрезерних верстатах з ЧПУ з чотирма осями. Готовий до використання, потужний і безпечний. Вільний вибір програмного забезпечення для ЧПК: напр. MACH3/4. Технічні дані: 230В. 50/60 Гц. Розміри 330 х 300 мм. Висота 100 мм. Вага прибл. 4,5 кг. Ізоляція 1 класу.
Для роботи на токарних і фрезерних верстатах з ЧПУ з чотирма осями. Готовий до використання, потужний і безпечний.
Вільний вибір програмного забезпечення для ЧПК: напр. MACH3/4, Estlcam можна використовувати для роботи через паралельний порт (при необхідності з використанням LPT-адаптера). Чотири потужні мікрокрокові драйвери (9-полюсний стандартний інтерфейс SUB-D) завжди забезпечують достатньо енергії для будь-яких процесів обробки. Один сигнал зворотного зв'язку (наприклад, кінцевий вимикач) для кожної осі.
Перемикаюче реле для розетки 230 В (розетка IEC і розетка із захисним контактом) для живлення шпинделя або спеціальних функцій до 2500 Вт.
Міцний основний корпус із сталевих пластин товщиною 1,2 мм (з порошковим покриттям) із великим рифленим гумовим килимком для зберігання інструменту.
Технічні дані: 230В. 50/60 Гц. Розміри 330 х 300 мм. Висота 100 мм. Вага прибл. 4,5 кг. Ізоляція 1 класу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.
Каталог (pdf) I (рос)
зкачати ( 3 MB )
Каталог (pdf) M (укр)
зкачати ( 8 MB )