Торцева головка із зірочкою ТХ, 1/2", довжина 100 мм, Т45 Proxxon (23496)
Код: 583 | Артикул: 23496
Статус: В наявності
Model: 23496
278 грн.
- 0
- 0
Виготовлена з хром-ванадієвої сталі з подвійним нікелюванням та хромованою матовою поверхнею. Матеріал наконечника: хром-кремній-марганець-молібденовий метал. Насадка сумісна з утримувачами на квадрат 1/2". Розмір голівки: ТХ45. Повна довжина: 100 мм.
Характеристики | |
посадкове місце | 1/2 дюйма |
розмір головки, мм | 45 |
1/2" головка із зірочкою ТХ 23496 фірми Proxxon - практична насадка для роботи з кріпленням стандарту Torx.
Основні характеристики:
- торцева головка виготовлена з хром-ванадієвої сталі з подвійним нікелюванням та хромованою матовою поверхнею. Матеріал наконечника: хром-кремній-марганець-молібденовий метал;
- насадка сумісна з утримувачами на квадрат 1/2";
- розмір голівки: ТХ45;
- повна довжина: 100 мм.
Ваш відгук про: Торцева головка із зірочкою ТХ, 1/2", довжина 100 мм, Т45 Proxxon (23496)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.
Каталог (pdf) I (рос)
зкачати ( 3 MB )
Каталог (pdf) M (укр)
зкачати ( 8 MB )