Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00

Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний

¤

Поточний курс валют

€1 = 29.00 грн.

(094) 927-20-37

office@proxxon.in.ua

  • 0
  • Кошик порожній

Нові інструменти MICROMOT

Нові інструменти MICROMOT

Нові інструменти MICROMOT

25.07.2018225

Компанія PROXXON, лідер світового ринку міні електро інструментів, анонсувала свою участь у виставці обладнання 2018 року, яка буде проходити в Кельні з 4 по 7 березня 2018 року. Найближчим часом, каталог PROXXON MICROMOT Tools поповниться новинками, які з нетерпінням чекають любителі даного бренду.

Proxxon випускає інструменти Micromot більше 30 років. Високоякісні інструменти Proxxon застосовуються для електротехнічної галузі, для моделістів, виробників прес-форм, оптики, ювелірів і багатьох інших областях. Всі товари, для тонкої і точної роботи, без вібрацій і роботи в перебігу декількох годин.

Перевагою компанії, є також сумісність інструментів, великий вибір аксесуарів, можливість ремонту та обслуговування для всіх пристроїв. Можна справедливо сказати, що Proxxon застосовується в пристроях для вирішення практично будь-яких проблем, з якими стикаються сучасні майстри, які в свою чергу оцінили по всьому світу. Інструменти виготовляються на одному з найбільших заводів в світі, зберігаючи при цьому новітні технології. Компанія має хорошу репутацію для своєї роботи завдяки політиці якості своєї продукції.

наверх