• info@proxxon.in.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Акумуляторна бормашина Proxxon IBS/A

Акумуляторна бормашина Proxxon IBS/A

Акумуляторна бормашина Proxxon IBS/A

06.06.2021 624

Підприємство Proxxon, незаперечний фаворит у виготовленні міні електроінструменту і аксесуарів до нього, без яких не можна обійтися жодному поважаючому себе моделісту, дизайнеру, інструментальнику, граверу, майстру манікюру і педикюру і багатьох інших фахівців.

Збільшити свій арсенал інструментом Proxxon покупці, можуть, скориставшись каталогом на нашому веб-сайті дилера proxxon.in.ua. В асортименті інструментів і аксесуарів, вироблених компанією, важливий напрямок прецизійних бормашин, про найзнаменитішоу модель ми і поговоримо цьому розділі.

Акумуляторна бормашина

Бормашина Proxxon IBS/A поставляється в наборі з витратними інструментами і взмозі впоратися з виконанням самого трудомісткого завдання - фрезерування, свердлінням, шліфування, зачисткою, поліруванням, і так само різанням і гравіюванням.

Буде чудовим асистентом по обробленню керамічних поверхонь, виробів зі сталі, драг. металу. З легкістю обробить матеріали з пластмаси. Корпус Фрезера Proxxon IBS/A виготовляється з міцного, посиленого фіброволокна. Механізмом інструменту є точно витримана за змістом вуглецю сталs, що є найкращим показником міцності сталs, і міцності інструменту.

Високоякісний літій-іон акумулятор (10,8 В / 2,6 Ач). Однієї зарядки акумулятора вистачає на півгодини роботи на максимальній потужності.

Електронне регулювання швидкості обертів бормашини від 7000 до 23000 обертів за хвилину, Бормашина гарантує однорідне регулювання шпинделя, для виконання найтонших робіт.

Купуючи Proxxon це правильний вибір - інструмент Proxxon, стане родзинкою кожній майстерні, і збережуть Ваші сили і час.

Інші новини розділу

наверх